Září 2011

3měsíce a konec ?!..

11. září 2011 v 11:14 | Na-ttali |  My life

Blog slaví 3 měsíce.

Ano, blog slaví tři měsíce a třemi měsíci to také končí. Chci tím říct, že blog ruším.. !!!! Mám k tomu svůj důvod a vadí mi, že mají někteří lidé mojí adresu blogu, takže Kdo chce můj nový blog napište na e-mail -> na-ttali@seznam.cz, napište že chce adresu blogu a váší adresu blogu. ! ;) E-mail převážně čekám od mých oblíbenců. !! ;) ..
MĚJTE SE !!

Chci ho znovu obejmout..

10. září 2011 v 20:04 | Na-ttali |  My life

...políbit ho a říct do očí ''Miluji Tě!''


Vždyť už to bude 5 měsíců. Už 5 měsíců bez něj a bez jeho lásky. KURVA ! Však já ho miluju ! Ano, ano. Vztah jsem ukončila já, ale... (( Neuvědomovala jsem si, co pro mě znamená. FUCK !! Bože, vždyť je to jedinej kluk, kterýho jsem kdy milovala. Chci to prožít znova, chci aby ta budoucnost byla taková, jakou jsme si jí naplánovali. Vždyť spolu jsme byli teprv složená skládanka.. // Jenže se stratily nějaké díly a už nejde složit ? NE ! Musí se najít, aby skládanka byla zase perfektní. Už je pozdě ? Ano, teď si našel novou holku, ALE.. On jí nemiluje !! Já to vím !! Vždyť ho znám jako nikdo jiný !! Vždyť já jediná vím, kdo on vlastně je.. (( Vždyť jsme byli jako princ a princezna.. (( To maj pohádky nešťastný konec ?! .. (( Nééé.. !!!
Musí to zkončit šťastně, nebo ne ?! (( Já vím, že on je jedinej kluk, kterýho jsem kdy milovala a vím, že já byla taky jediná, kteoru miloval !! Vím to !! Řek to !! .. Proč už nejsem já ta, kdo políbil jeho rty, objal ho a řek ''Miluji Tě'' ?? (( To je moje místo, to vedle něj !! .. Já ho mám držet za ruku a on je ten, kterej má říkat o mně, že jsem jeho holka a že mě miluje.. (( .. Nechci nikoho jinýho, chci jeho !!

Ach jo, zase se to všechno vrací :( .. Co teď ?.. :( MILUJU HO !! ..

(Promiňte, ale musela jsem se vypsat, je mi hrozně !) :((

Vystoupení ?! O.o

9. září 2011 v 15:40 | Na-ttali |  My life
O.o^^

Ahoj moji milovaní,

tak jak se máte ? a co škola ? )) u mě překvapivě v pohodě. Ve škole mě to baví, protože tam mám lidi, který mám ráda a prostě je to tam fajn. )) Novinky ? Mám nový koťátko. Minie ! <3 )) Je úžasná až na to, že večer nespí a furt mě kouše a škrabe, takže vůbec nespím. Což je hrozný.. // DD

No a pak tréninky. Po tréninku mě hrozně bolí nohy, protože včera na trénálu jsem musela být 10min v provazu. Protože jsme se fotily v unyformách a tak, takže hrůza. DD // Moje nohy.. // DD Ale jinak prostě jsme nejlepší PP <3 )) Holky, jsou úžasný a jsme úžasnej kolektiv a máme nejlepší trenérku <3 ))) Prostě nejlepší !! )) No a pár nás jde na vystoupení příští pátek na hokej. )) A já jsem jedna z nich.. )) těším se, ale musím se naučit něco se stuhou a já to držím v ruce popré, jako jde mi to prej, ale něco stvořit, to nevim.. DD Takže jsem zvědavá. ))

Ehmm..(( a teď to horší. Můj bývalej, kluk prostě kterýho jsem milovala jako jeidnýho snad. Prostě to byla opravdová láska, chodí s jinou. A zase se to všechno vrací a bolí to (( já mu to přeju, jenže vím, že někde uvnitř to bolí a hlavně někde uvnitř mu to nepřeju (( ach jo.. (( nevim co mám dělat.. nemám náladu, včera jsem brečela a nevím prostě.. (( je to v prdeli..

Ehmmm... DD Pak jsem zjistila že mám na facebooku fake profily DD jednu už jsem zablokovala DD pičku DD nechápu ty lidi.. // co z toho maj ?! DD // je to ubohý !! D ale jako zasmála jsem se.. DD

No a dneska mám nějakou fotící náladu, takže jsem něco nafotila.. )) fotky mám na facebooku ! )) A možná ještě něco nafotím. Nevím, nudím se.. DD A vůbec netuším, co budu dělat přes víkend. DD Možná pojedu do Prahy, ale spíš ne. Ale tak můžu doufat. No nic..
Mějte se <3 ))) A pište kdyžtak nějaký filmy. Já můžu doporučit : On je fakt boží -> to je nejlepší film ! <3 )) fakt nádhera a doporučuju )) a raďte PP ! )))

Čáo, s láskou Na-ttali.

Můžete mě zahltit otázkama na formspringu, protože se hrozně nudím. Tak šup, šup. !!

http://www.formspring.me/Nattali6


KAREL RACHŮNEK, JOSEF VAŠÍČEK, JAN MAREK a Pavol Demitra.. ;(( R.I.P. ♥ ;((

7. září 2011 v 16:17 | Na-ttali |  My life

KAREL RACHŮNEK, JOSEF VAŠÍČEK, JAN MAREK a Pavol Demitra.. ;(( R.I.P. ♥ ;((


Loučení s prázdninami.

3. září 2011 v 14:56 | Na-ttali |  My life
Čauky, tak jo zase píšu po dlouhé době, ale neni nálada, čas, chuť a hlavně neni o čem psát. Jediný, mám už konečně sešity do školy a rovnou jsem si koupila diář na rok 2012. Krásnej, přesně podle mých představ.

No a jelikož už jdu v pondělí do školy, tak si přece musím užít loučení s prázdninami. Jojo, dneska večer jdu s B. do hospody .)) Bude tam nějaká kapela a tak, takže si to tam doufám užijem. .)) No, ale nebudu tam dlouho, protože zítra dělám do 9:00. Mám brigošku. Jsem ráda, ale zase je u nás pouť, takže přijdu o pouť, ale tak kdyžtak si udělám pauzu a půjdu třeba na kladivo nebo tak. Nic jinýho mě nebaví. .)) To bude první pouť, při který si spíš vydělám než prodělám. ,DD .DD No, takže to budou nákupy. Protože ještě dostanu peníze od taťky, babiček, dědů a tak.. .DD A pak ještě za brigošku, tákže pecka. ,)) No, tak to je asi všechno. Dnes už se neozvu a zítra taky ne, protože budu celej den na place. Takže asi až v pondělí, což je první školní den, pro mě. ,DD Takže sem zvědavá. .)) Mějte se !! ,)) ,**

Jdete taky někam oslavit loučení s létem ?? .))

Druhá dírka je na světě. :D

1. září 2011 v 21:29 | Na-ttali |  My life
Ahoj, píšu narychlo. Nemám náladu. :D Jinak jako už mám druhou dírky v tom uchu. :)) Jsem hrozně ráda, že už jí mám. Bála jsem se docela dost, ale nakonec to bylo hoodně v pohodě, takže jsem ráda :))
Jinak dneska jsem měla trénink, takže zase makačka. No a jsem unavená. :D .. Takže půjdu asi spát. :)
Ještě se budu koukat asi na nějakej film. Nevím. Uvidím.. :D .. Jinak užijte si to ve škole :) Já pěkně až v pondělí :D až zítra jdu teprv kupovat sešity.. :D :D
Dobrou !! :D :)))