Červenec 2011

Otázky

29. července 2011 v 13:57 | Na-ttali |  Jiné
Ahojte. Omlouvám se vám za neaktivitu, ale poslední dobou mě to přestává bavit.. No to je jedno. Takže jsem vymyslela další hloupej článek.
Pište otázky na který se chcete zeptat. A já váám poté na ně odpovíím. Přemýšlím o videoodpovědi, ale ještě uvidím ;) .. Minimum musí být 15 otázek. Tak pište, pište :)

Xteen ! :)

28. července 2011 v 17:50 | Na-ttali
Ahoj zlata. Vůbec nevím, co psát, takže téma xTeen :P Máte ho někdo ?.. Jestli jo, řekněte jak tam ste :P a kdo chce vědět jak jsem tam já :P Napište do komentů váš e-mail.. :P ;)

V sobotu asi pojedu na sraz xteen do Č.Budějovic. Bude tam někdo ? :P

Jak na něj ! ❤

27. července 2011 v 11:00 | Na-ttali |  Radím
Líbí se Ti z tvého okolí nějaký kluk a nevíš jak ho zístak, jak na něj zapůsobit, aby si tě nejenom všimnul, ale oslovil tě, prostě ti začal být na blízku ? Mám tady správné rady pro Tebe !
Stačí si někde zjistit, co má nejraději, jaký je jeho koníček. Kluci své zájmy berou opravdu vážně, tak proč toho nevyužít a nesbalit ho právě na to.Trošku se daří a plány jsou ^^

27. července 2011 v 10:41 | Na-ttali |  Denní zápisky
Dobré ráno, zlata. Chcete něco říct ? :P Ve 12:00 beru poslední prášek :)) :P ^^ Víte jak jsem šťastná ?, protože nebudu muset bej vzhůru do 00:00, ale to je věšinou kvůli tomu, že se mi nechce spát, ale poslední dobou, bych spala pořád a jsem hrozně unavená. :P Dneska je tu známej s nějakým pánem a malujou mi pokoj a ještě kuchyň, takže už se těšim, protože ta barva je kouzelná :P Mám teda fialovou a potom, až to bude, tak budem s taťkou stěhovat můj pokoj ještě, takže to tam budu mít jiný a hlavně strávim celej zbytek dne, uklízením všechn věcí, oblečení, atp. do skříní. Bude to nějakou chvilku trvat, protože než to zaschne a tak. Tak já Vám to pak, až budu mít všechno hotový možná vyfotím. Uvidím. Zachvilku se vám oběví poslední přednastavený článek na téma Jak na něj ! :) Takže se těště.

Jinak dneska musím ještě dojít sestřenici ke švadleně vyzvednou kalhoty, ale mám to od báráku pár domů pod, takže to budu mít hned. :)

A ještě děkuju blogerkám na skype. Jstě hrozně fajn :) :-*

A poslední důležitá věc. Ruším soutěž o nejhezčí nail desing, protože se nikdo nepřihlásil. Hodně holek mi řeklo, že se přihlásí a fotky nikde, takže ještě jednou RUŠÍM SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ NAIL DESING !

Tak to je prozatím vše. Bye.. :)

Zase znovu ?

26. července 2011 v 22:32 | Na-ttali |  Denní zápisky
Ahojte koťátka.
Tak jsem zjistila, že zejtra v 11:00 je poslední přednastavený článek. Prostě jsem se rozhodla, že napíšu.
Je to z toho důvodu, že jsem teď nebyla v provozu a chci to znovu napravit, protože to psaní mě vážně baví a zlepšuji se i v češtině. A další důvod, že se nudím. Je hrozné muset být vzhůru až do 00:00. Proč vstávat ? protože beru prášky a já, kdybych šla spát, tak nevstanu, protože mám tvrdej spánek, takže mě ani budík neprobudí. No, takže vám řeknu pár plánů, co tu chci :)

-Jako první asi to, že tenhle blog chci pořád zdokonalovat, zdokonalovat a zdokonalovat. Tím chci říct, že už nebudu přidávat jen diary, ale i prostě více svých názorů. Chci, aby ty články byly spisovné, atp. Ano, asi je to blíznivé, ale přesto to chci skusit.

-Dál, teď když jdu někam na blog, tak se mnozí stěhujou třeba na blogspot.com nebo prostě si vytvoří nový blog na blog.cz.
Já upřednosťuju blog.cz a mám k tomu své důvody, které nejsou důležité. Ale nejvíc mě zaráží, jak někdo po takové práci, kterou na tom blogu udělal, kolik času tomu věnoval a jen tak se odstěhovat a začít od znova, ano, je to lepší, ale nic se tím nevyřeší, protože zachvilku zase bude starý a zase nový blog ? To by mě nebavilo. Já chápu některý, kteří to nedělají, protože chcou, ale protože musí, ale jen tak se rozhodnout, že si založím nový blog, nechápu. Beru to z vlastní zkušenosti, protože zachvilku tenhle blog budu mít 3 měsíce. Tolik článků, práce a všeho okolo, bych se nemohla vzdát.

-A chystám pro Vás plno rad a článků, takže to je asi vše. Přeju Vám dobrou noc :-*

Jak si připadat hezká a atraktivní

26. července 2011 v 18:00 | Na-ttali |  Radím
Máš pocit, že si tě okolí nevšímá a nebere tě tak, jak by sis přála ? Že všichni kolem Tebe tě zastiňují a ty se cítíš vedle nich podřadnější a nedoceněná ? Vůbec něvěš hlavu, mám tady pro Tebe pár dobrých rad, které hodně změní. Ani nemusíš vyhazovat velké sumy peněz za pěkné a supermodní oblečení, drahé kadeřínky a všelijaké zkrášlovací prostředky. Vždyť k tomu, abys byla krásná a přitažlivá, stačí tak málo. Mnoho dívek na tuhle jednoduchou pomůcku velmi často zapomíná. No, posuď sama, jak je to snadné. Je tu několik kroků k tomu, abys byla právě taková, jakou se toužíš stát- pro své okolí zajímavá a druhými vyhledávaná.


Návštěvnost za minulý týden 18.7-24.7 2011

26. července 2011 v 17:34 | Na-ttali |  Jiné
Navstevnost za minuly tyden (18.7. 2011 - 24.7. 2011) je:
Pondeli: 47
Utery: 34
Streda: 73
Ctvrtek: 69
Patek: 46
Sobota: 33
Nedele: 33

Celkem: 335

Hlavně ten čtvertek mě potěšil :) Děkuju

Nikam se nejelo..

26. července 2011 v 16:47 | Na-ttali
Ahojte, takže jak jste si mohli všimnout, tak jsem změnila lay, který je od Darllet. Dokonalost !!
Ale jakto, že píšu ? Mohli jste si všimnout, že jsem něco komentovala nebo byla někdy online a je to z toho důvodu, že se nakonec nikam nejelo :( !!
Proč ? Je to z toho důvodu, že tam brácha měl ject na hokejovej cemp, ale oni ho tam nepusitli, takže se nikam nejelo.
Proč jsme nepsala články ? Protože je to zbytečný, když máte přednastavený články, takže do 27. Budou snad jen přednastavený. Ale obýhat vás teď už budu. Už budu zase aktivní. Předtím jsem oběhla jen někoho nebo si to třeba jen přečetla a tak, takže tak.
Tak snad vše chápete :)
Mám Pro vás připravených plnoooo článků, takže se máte na co těšit, ale než já se k tomu dohrabu to napsat, může taky trvat :P
Tak se zatím mějte <3

Megan Nicole B-e-a-utiful

26. července 2011 v 11:00 | Na-ttali |  Jiné
Čáute, tady máte jen jednu písničku s překladem. Zamilovala jsem se do ní. <3 ! :-*
Váš názor ?

Písnička a překlad C.Č. :P


Moje oblíbený písničky

25. července 2011 v 18:00 | Na-ttali |  Názory podle mě
Tak tady mám pro Vás, pár z mých oblíbených písniček. Je to opravdu malinko z oblíbených, protože těch písniček je vážně hodně. Tak tady máte TOP 5

TOP 5 -> Celý článek