Zase znovu ?

26. července 2011 v 22:32 | Na-ttali |  Denní zápisky
Ahojte koťátka.
Tak jsem zjistila, že zejtra v 11:00 je poslední přednastavený článek. Prostě jsem se rozhodla, že napíšu.
Je to z toho důvodu, že jsem teď nebyla v provozu a chci to znovu napravit, protože to psaní mě vážně baví a zlepšuji se i v češtině. A další důvod, že se nudím. Je hrozné muset být vzhůru až do 00:00. Proč vstávat ? protože beru prášky a já, kdybych šla spát, tak nevstanu, protože mám tvrdej spánek, takže mě ani budík neprobudí. No, takže vám řeknu pár plánů, co tu chci :)

-Jako první asi to, že tenhle blog chci pořád zdokonalovat, zdokonalovat a zdokonalovat. Tím chci říct, že už nebudu přidávat jen diary, ale i prostě více svých názorů. Chci, aby ty články byly spisovné, atp. Ano, asi je to blíznivé, ale přesto to chci skusit.

-Dál, teď když jdu někam na blog, tak se mnozí stěhujou třeba na blogspot.com nebo prostě si vytvoří nový blog na blog.cz.
Já upřednosťuju blog.cz a mám k tomu své důvody, které nejsou důležité. Ale nejvíc mě zaráží, jak někdo po takové práci, kterou na tom blogu udělal, kolik času tomu věnoval a jen tak se odstěhovat a začít od znova, ano, je to lepší, ale nic se tím nevyřeší, protože zachvilku zase bude starý a zase nový blog ? To by mě nebavilo. Já chápu některý, kteří to nedělají, protože chcou, ale protože musí, ale jen tak se rozhodnout, že si založím nový blog, nechápu. Beru to z vlastní zkušenosti, protože zachvilku tenhle blog budu mít 3 měsíce. Tolik článků, práce a všeho okolo, bych se nemohla vzdát.

-A chystám pro Vás plno rad a článků, takže to je asi vše. Přeju Vám dobrou noc :-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama