Yes ! :)

22. července 2011 v 19:31 | Na-ttali |  Denní zápisky
Ahojky broučci. :) Já jsem tak šťastná. Slepák to není !! <3 :)) Jahůů.. :) Takže to je v pohodě, ale mám ještě pásovej opar a na ten mám prášky a takovou mastičku a nesmím se moc koupat a být na sluníčku. Ale jen tejden. Takže pohoda.

Omlouvám se, že píšu až teď, ale domu jsem přijela až v půl 7. Byly jsme s mačou u tý doktorky, pak nakoupit zboží do naší hospody, pak jsme si s polu zajeli na gelovky a ještě jsme nakupovaly. Takže mám gelovky :P Mám jenom francouzkou a na prsteníčkách stříbrnej diamantek, pak mám nový dvoje plavky. Byly ve slevě, jedny stály 84 Kč a druhý 140 Kč :) Takže jsem spokojená, protože za moje ještě jedny plavky co mám jsem dala za spodek a horejšek 600 Kč dohromady. A takle mám za 124Kč dvoje a jsou úžasný.. Takže spokojenost. :)

Píšu poslední článek, protože už zítra ráno [kdo čte můj blog, tak ví, že..] jedem na -> Slovensko. Takže odjíždíme zítra, to je 23.7 a vracíme se 29.7 nebo 30.7 večer. Takže článek čekejte, až den po tom, co přijedu. Máte nastavených 9 článků, ví jsem jich nestihla. :( Promiňte. Budete to mít přednastavený od 23.7 do 27.7. A na kadžý den sou dva články, vždycky v 11:00 a druhej v 18:00. Ale 27. bude jen v 11:00. Mám hrozně nápadů, co bych vám napsala, ale prostě už jsem to nestihla, takže až se vrátim. :) ;)

Ách.. budete mi chybět. Hlavně několik Vás z Top sites. <3 :( No, tak si to tady ten týden užíte. A za přibližně týden zase tu <3 :-* :) Bye.. !! :-* <3 !! :) S několika Vás se ještě rozloučím. Hlavně s těmi co mi budou chybět. Napíšu vám na blog, takže pááááááá miláčci :-* :))

PS: Docela mě štve to nahrávání obrázků.. :/ ..
V celým článku seznam článků :Megan Nicole
Píšu na téma týdne 0.2
Jak zahnat nudu ?!!
Rozhovor s Darllet
Knihy a čtení
Moje oblíbené písničky
Megan Nicole - B-e-a-utiful
Jak si připadat hezká a atraktivní
Jak na něj ! ❤
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 22. července 2011 v 19:44 | Reagovat

To jsou ty články co tady uvidíme? Taky jedem na slovensko, ale až později ;) Proto jsem se přestěhovala (nastavení obrázků, atd.)

2 mischell mischell | Web | 22. července 2011 v 20:11 | Reagovat

já teprve začala :) jdu na 4 díl :) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama