Jak si připadat hezká a atraktivní

26. července 2011 v 18:00 | Na-ttali |  Radím
Máš pocit, že si tě okolí nevšímá a nebere tě tak, jak by sis přála ? Že všichni kolem Tebe tě zastiňují a ty se cítíš vedle nich podřadnější a nedoceněná ? Vůbec něvěš hlavu, mám tady pro Tebe pár dobrých rad, které hodně změní. Ani nemusíš vyhazovat velké sumy peněz za pěkné a supermodní oblečení, drahé kadeřínky a všelijaké zkrášlovací prostředky. Vždyť k tomu, abys byla krásná a přitažlivá, stačí tak málo. Mnoho dívek na tuhle jednoduchou pomůcku velmi často zapomíná. No, posuď sama, jak je to snadné. Je tu několik kroků k tomu, abys byla právě taková, jakou se toužíš stát- pro své okolí zajímavá a druhými vyhledávaná.KROK 1
Snaž se mít vždy dobrou náladu. Působ na své okolí usměvavě. Vždyť každý se rád obklopuje pozitivně naladěnými lidmi. Budeš často vyhledávaná a zvána na různé akce. To, že jsi super, je ta nejjistější vstupenka. Všechny dveře se ti rázem otevřou.

KROK 2
Měj ráda sama sebe. Ať jsi pihovatá, tlustější, malá nebo naopak příliš velká. Nauč se mít ráda sebe samu takovou, jaká jsi. Je to velmi důležité pro tvé okolí. Pokud nebudeš mít ráda sama sebe, ani okolí si tě nezamiluje. Jak se cítíš uvnitř, tak působíš i navenek.

KROK 3
Buď za každou cenu v pohodě. Neměla by existovat situace, která tě úplně vyvede z míry. Nikdy není tak zle, aby tě to celou pohltilo. Snaž se na člověka, který se k tobě nezachová úplně fér, usmát a být nad věcí. To bude pro něj ta největší pomsta od tebe. Tím ho úplně odzbrojíš, protože na tuhle reakci nebude vůbec připraven. A tím ho dostaneš.

KROK 4
Věř si. Za každou cenu si musíš být jistá sama sebou. Nenech se od nikoho ponižovat nebo nedovol, aby ti ubližoval. Věř svým názorům, svému já. Nestyď se oslovit pěkného kluka, když bude v pohodě, tak tě nikdy neodpálkuje. Sebevědomí lidé se lépe uplatňují a zařazujou do kolektivu. Samozdřejmně to s tím sebevědomím nepřežeň.

KROK 5
Nebuď sebestředná. Za žádnou cenu se nad nikym nepovyšuj. Vyvaruj se toho, abys neustále mluvila jenom o sobě. Každý má rád kolem sebe lidi, kteří dokážou naslouchat druhým a v danou situaci umí ostatním poradit nebo přispět s něčím zajímavým. Nikdo nechce poslouchat jen jednostranné mluvení.

KROK 6
Nehrb se. Ať navenek vypadáš v pohodě. Hrbatí lidé působí nejistě a ustrašeně. Navíc to vůbec dobře nevypadá. Dívka má mít přirozeně krásný postoj. Vždyť ten, kdo se na tebe poprvé podívá, tě hodnotí podle zevnějšku. Neodrazuj od sebe zajímavé lidi španým postojem.

KROK 7
Nezapomínej na oční kontakt. Ten je pro tvé okolí velmi důležitý. Pokud na tebe někdo mluví, snaž se mu dívat do očí. Dáváš mu tím najevo, že ho posloucháš a že je pro tebe jeho názor velmi důležitý. Získáváš si tak důvěru, která je velmi důležitá. Pokud budeš očima různě uhýbat, druhého tím otrávíš a okamžitě přestane se svým vyprávěním.

Samozdřejmně to s ničím nepřežeň. ;)
 


Komentáře

1 Grin* Grin* | Web | 26. července 2011 v 18:05 | Reagovat

To je super článek:)

2 Shejvi. Shejvi. | Web | 26. července 2011 v 19:49 | Reagovat

super článek, hlavně pravdivý :)

3 Christin Christin | Web | 26. července 2011 v 20:47 | Reagovat

Mít rád sama sebe je pro nějaké holky těžké,pro nějaké naopak samozdřejmé,ale pak se mají rády až moc.. :D

4 xoxo-lenik xoxo-lenik | Web | 26. července 2011 v 21:36 | Reagovat

Dobré tipy, ikdyž nn každý den se mám ráda taková jaká jsem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama