Jak na něj ! ❤

27. července 2011 v 11:00 | Na-ttali |  Radím
Líbí se Ti z tvého okolí nějaký kluk a nevíš jak ho zístak, jak na něj zapůsobit, aby si tě nejenom všimnul, ale oslovil tě, prostě ti začal být na blízku ? Mám tady správné rady pro Tebe !
Stačí si někde zjistit, co má nejraději, jaký je jeho koníček. Kluci své zájmy berou opravdu vážně, tak proč toho nevyužít a nesbalit ho právě na to.
Zajímá se o sport ?
- Nastává nejvhodnější doba obléknout na sebe sportovní oblečení a vyrazt si zaběhat nebo provětrat kolo. Určitě ho někde potkáš. Bude rád, že děláš taky něco pro sebe. Myslí si totiž o nás, že jediný sport, který uznáváme, je běhání po obchodech, tak ho vyveď z omylu

Jakému klubu fandí ?
-Něco důležitého si o něm zjisti a pak jen čekej na správnou příležitost a zaperli, jistě ho tím dostaneš. Kluci jsou totiž přesvědčeni, že nás kromě telenovel nic nezajímá, a pro něho je jeho klub dozajista na prvním místě. Bude mile překvapen, že máš takovej přehled.

Hraje něco ?
-Nezapomeň vyrazit na jeho zápas a samozdřejmně mu celou dobu fandit. Pokud se mu zrovna nebude moc dařit, podpoř ho a utěš ho. Určitě bude mile překvapen. Hlavně zjistí, že veškerý čas netrávíš jen klebetěním s kámoškama nebo fintěním před zrcadlem.

Baví ho počítačové hry ?
-Zjisti, co hraje nejraději, zkus někde sehnat něco podobného nebo pokračování toho, co má. Pak mu zkus nabídnout s úsměvem a se slovy, že je to opravdu super. Možná tě pozve, aby sis ji zahrála s ním. Důležité je jeho zjištění, že máte něco společného. Určitě si užijete prima zábavu.

Co poslouchá ?
-Není nic jednodušího, než si v jeho blízkosti pustit tu správnou hudbu, kterou má rád. Určitě zareaguje a pronese něco v tom smyslu : Jé, tobě se to taky líbí ? No a pořádný rozhovor je na cestě. Potom už jen stačí domluvit se, že si navzájem nějaké CD vyměníte a máš o příští setkání postaráno.
 


Komentáře

1 Elle Elle | Web | 28. července 2011 v 10:46 | Reagovat

Nádherný blog. :))

2 Shejvi. Shejvi. | Web | 28. července 2011 v 13:28 | Reagovat

zajímavé rady, někdy bohužel ani ty nepomůžou :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama