Červen 2011

30.6.2011

30. června 2011 v 20:31 | Na-ttali |  Denní zápisky


Čáute,
tak jak jste se dneska měli ? :)..Já docela v pohodě, až na jednu věc.. ale to nebudu řešit. Možná až někdy nakonci článku ;)
Dneska jsem byla dlouho v posteli, protože jsem se vzbudila až v 11:00, takže jsem pak jen ležela a projížděla blogy, poslouchala písničky a psala si s ním! Nejdřív jsme si jen psali, ale pak jsme zase volali na skypuS ním je to vždycky krásný :PNo a prostě jsme si povídal, zas se na sebe smáli a tak, znáte to. Potom jsem musela něco dodělat mamce, tak jsem to udělala a potom jsem šla uklidit kuchyň. :) Nó jó, jsem šikovná noo :D :D :D..Pak jsem byla na PC a potóm jsem šla udělat taťkovi obloženou mísu. A mezi tím jsem si znovu volala s ním:) :P A pak jsem šla do saunyZase parádní odreagování po dnešku. Potom už jsem šla jen do pokoje a zalehla jsem do postele, protože mi byla hrozná zima. :P Teď jsem si pustila Hight school musical 2. :D Já vím, ale já už nevěděla co si pustit. No, takže tohle vyhrálo a dívá se tu si malá sestřenka. :) Ale já se spíš koukám do PC :D:PJoo, tak to je asi všechno. Mějte se krásně!

Píšu na téma týdne

30. června 2011 v 15:09 | Na-ttali |  Názory podle měTak jo, dlouho jsem přemýšlela co mám přidat za článek, abych nepsala jen deníček. Kterej Vás musí už asi hodně nudit, což ?.. Takže článek je Téma týdne podle blog.cz.
Téma tohoto týdne je ''Seriály''.
Když se řekne slovo seriály, co si vybavím ? Díly nějakého tématu, které mají ale ještě větší řadu. Já vím, že mě nechápete, ale prostě pořad, který má víc dílů a vždy je to o něčem jiném. Je hodně druhů seriálu. Jako jsou například pro děti, poučný, atp. Můžou bejt animovaný, hraný, atd.
Mezi mé oblíbené seriály patří : SimpsonoviComebackDva a půl chlapaGossip Girla spoustu dalších.
Je jich spostu a každý mají jiný děj. Někdy bych si přála mít ten seriálový život, jako je třeba Gossip Girl. :) ..
Mám ráda seriály :))
A jaké jsou vaše oblíbené seriály ?? :)

Jak na vysokou návštěvnost ?

30. června 2011 v 13:41 | Na-ttali |  Jiné
Tenhle článek jsem viděla na blogu u Pájinky :) .. A musím to zkusit.. ;) .. Takže jí děkuju ;)
Článek v CČ :)


Vysvědčení :)

30. června 2011 v 11:03 | Na-ttali |  Denní zápisky
Čáute, tak já jsem teď vstávala a mnozí z Vás už přišli domu s vysvědčením. No jo, jsem zvědavá tak co jste měli na výzo ? :)
Jinak jako musím vám něco říct.. už dýl si píšu s jedním klukem, chodíme na skype a voláme si s webkou.. pořád se na sebe smějem a všechno.. on je fakt sladkej.. a já nevim co :P Bojím se jak to všechno dopadne.. :PAle to píšu jen kvůli tomu, že se musím někam vypsat, takže se omlouvá jestli Vás to nezajímá ;)

Dnes Vám sem přidám nějaký článek ohledně konkrétního tématu, ale to ještě nevím. Tak si dnes užijte den :)

About me !

29. června 2011 v 14:17 | Na-ttali |  Denní zápisky
Ták, aby jste o mě něco věděli, tak tady máte článek O mě ! :)
Chceš si to přečíst ? Tak CČ :)


Jak vypadám ?

29. června 2011 v 13:54 | Na-ttali |  Jiné
Ahojte, takže jen tak pro informaci. Aby jste si aspoň trochu představili, kdo za tim počítačem sedí a kdo přidává příspěvky, tady máte mojí fotku :) Vím, žádná sláva, ale nikdo není dokonalý :P :)
Fotka v CČ :)


OMLUVA !!

29. června 2011 v 13:27 | Na-ttali |  Denní zápisky
Ahojky zlata, chci se Vám hrozně moc omluvit za to, že jsem tu nějakou dobu nebyla. :( Hrozně mě to mrzí, ale já už mám od minulého pátku volno, takže jsem byla u babiček a tak. Hrozně se vám omlouvám.
Jinak jak Vám dopadne vysvědčení ? :) Mě dopadlo celkem good. Tu němčinu jsem zvládla, takže jsem měla tři trojky. Jsem docela spokojená, protože jsem se zlepšila.
Dále vám chci poděkovat za komentáře k článku Zebří nehty v růžové barvě. Vážně jste mě potěšili. Jinak teď doufám, že se blog znovu rozjede.
Před chvilkou jsem dorazila z knihovny. Šla jsem tam vrátit dvě knížky a rovnou jsem si jednu půjčila. Půjčila jsem si knížku : ''Dance!'' Jsem na ní hrozně zvědavá. Já tancuju od 6 let, tak snad se mit o bude líbit.
Du omrknout vaše blogy a pak pojedu na trénink, kterej mám až do 8 a pak se možná ovzu.
Užijte si dnešní krásný den :) :-*Zebří nehty v růžové barvě

19. června 2011 v 14:41 | Na-ttali |  Názory podle mě
Čauky mňauky, takže připravila jsem pro Vás, něco jako návod na namalování nehtů :) Je to vzor něco jako zebří, ale v růžové barvě. Pokud chcete vidět víc. Celý článek :)

Neděle ?!

19. června 2011 v 9:20 | Na-ttali |  Denní zápisky
Čáute zlata, tak jak jste se vyspali ? :) Já celkem dobře. Před chvilkou jsem vstávala. Jó já vím, je to brzo, ale taky jsem se divila, protože jsem šla spát někdy ve 3 :D ;) A sem hrozně brzo v zhůru.. :/ nechápu. Na dnešek zase plány nemám. Co máte Vy v plánu ? :) .. Teď si půjdu asi udělat snídani :) A sednu si k PC a asi se budu koukat po jiných blogách a budu hledat inspiraci :) Jináč chtěla jsem se Vás zeptat, jestli chcete, abych Vám udělala video líčení ? Prostě jak se líčím ?.. Pište do komentů ;) .. děkuju :)
Zatím se mějte. S láskou N. :-*


ChaChá

18. června 2011 v 17:06 | Na-ttali |  Jiné

Čáu, čáu. Tak co jak se máte ? :) Já docela dobře no. Jakó, chtěla jsem si lehnout k bazénu a číst si časáky, ale ono prší :/ ách jo. Hrůza toto. Fakt nesnášim hnusný počasí. Vypadá to tedy tak, že si půjdu pustit nějakej film. :) Jahůů :P :) Ale ještě nevim jakej, jestli znáte nějakej good tak napište ;)Jou a měla jsem dobrej oběd :P .. Měla jsem bylinkový karbanátek s bramborama a k tomu tatarku <3 a ještě salát :P Bylo to dobrý, takže musím maminku pochválit :P Co jste měli Vy ? :P :))Jinak tady máte ještě *kusovky*